Międzynarodowy Dzień Pizzy w Przedszkolu.

• 2022-03-11 11:56:03
  • Przedszkole, Uroczystości

Dnia 9 lutego na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pizzy. Tego dnia sale naszego przedszkola zamieniły się w prawdziwe, włoskie pizzerie.

Międzynarodowy Dzień Pizzy w Przedszkolu.

Dzieci poznały historię pizzy oraz dowiedziały się, z którego kraju pochodzi. W trakcie zabaw świetnie się bawiły, układały „pizzowe” puzzle, tworzyły w grupach kolorowe, smakowicie wyglądające pizze, używając do tego przeróżnych materiałów oraz stosując różne techniki plastyczne. Pomimo, iż pizze te były papierowe, bardzo rozbudzały apetyt. Kulminacyjnym punktem tego wyjątkowego dnia było oczywiście zjedzenie przepysznej, pizzy. To był niezwykle smakowity dzień.

Międzynarodowy Dzień Pizzy w Przedszkolu. zdjecie 0 Międzynarodowy Dzień Pizzy w Przedszkolu. zdjecie 1 Międzynarodowy Dzień Pizzy w Przedszkolu. zdjecie 2 Międzynarodowy Dzień Pizzy w Przedszkolu. zdjecie 3 Międzynarodowy Dzień Pizzy w Przedszkolu. zdjecie 4 Międzynarodowy Dzień Pizzy w Przedszkolu. zdjecie 5 Międzynarodowy Dzień Pizzy w Przedszkolu. zdjecie 6 Międzynarodowy Dzień Pizzy w Przedszkolu. zdjecie 7